Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Radosne Przedszkolaki

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole od października realizować będzie projekt „Radosne Przedszkolaki z MP10 w Żarach“, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. Całkowita wartość projektu to 191413,38 zł, z czego dofinansowanie ze środków EFS wynosi 162701,37 zł
Projekt zakłada:
  1. dofinansowanie i modernizacje obiektu oraz wyposażenie sal terapeutycznych na potrzeby dzieci z niepełnosprawnościami i specjalnymi potrzebami.
  2. realizację zajęć grupowych i indywidualnych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami takich jak: rehabilitacja ruchowa na basenie, kinezyterapia, , zajęcia taneczne, muzykoterapia, dogoterapia.
  3. szkolenie kadry pedagogicznej – studia podyplomowe, kursy
  4. wydłużenie czasu pracy przedszkola. Już od 1.10.2019r. przedszkole będzie czynne od 6.00-16.30. Osoby zainteresowane wcześniejszym przyprowadzaniem dzieci prosimy o składanie deklaracji u nauczycielek w grupach. Nie będzie naliczana opłata stała za dodatkowe 0,5 godziny.

Komunikat 2019-10-01, 18:22 | autor: Jolanta Karska