W roku szkolnym 2019/2020 utworzono 11 grup dzieci przedszkolnych.

Przedszkole ul.Okrzei
GR.I "Krasnoludki"
Pierwszą grupę maluszków (sala nr 1) prowadzi mgr Katarzyna Durak. Pomoc nauczycielki to p.Anna Tychowska,a pracownikiem obsługi jest p.Małgorzata Gajdemska.

GR.II "Smerfy"
Drugą grupę maluszków (sala nr 2) prowadzi: mgr Bożena Skobelska. Pracownik obsługi – p.Katarzyna Robaszewska.

GR.III "Pajacyki"
Do gr.III uczęszczają dzieci pięcioletnie. Ich edukacją zajmują się dalej mgr Anna Marciniszyn i mgr Anetta Mazur oraz nauczyciel wspomagający mgr Iwona Sobczak. Pracownikiem obsługi jest p.Ewa Pogorzelska.

GR.IV "Biedronki"
Grupa IV - to dzieci sześcioletnie. Ich edukacją zajmuję się: mgr Joanna Ozimina oraz mgr Katarzyna Sygutowska. Pracownikiem obsługi jest p.Jolanta Żmich.

GR.V "Pszczółki"
Grupa V to druga grupa pięciolatków dzieci. Ich edukacją zajmuje się dalej mgr Anna Krause. Pomoc nauczycielki to p.Emilia Glapiak, a pracownikiem obsługi jest p. Anna Waliszewska.

Fillia przedszkola ul.Częstochowska

GR.I "Myszki"
To pierwsza grupa maluszków. Prowadzi je p.Edyta Lang. Pomocą nauczyciela jest p.Paulina Tadla, a pracownikiem obsługi jest p.Ewa Pajdzik.

GR.II "Misie"
To druga grupa dzieci najmłodszych. Prowadzi je mgr Joanna Kondratiuk oraz mgr Małgorzata Wojciechowska. Pracownik obsługi to p.Joanna Żórawska, a pomoc nauczycielki - p. Magdalena Cieślar.

Gr.III "Motylki"
Trzecią grupę maluszków prowadzi mgr Ewa Uchman i p.Jolanta Foczmaniak. Pracownikiem obsługi jest p.Katarzyna Suśniak.

Gr.IV "Żabki"
Czwartą grupę dzieci najmłodszych prowadzi mgr Marlena Oleś i lic.Kamila Elak. Pracownikiem obsługi jest p.Beata Brodzik,a pomocą nauczyciela p.Izabela Bujewicz.

Gr.V "Słoneczka"
To grupa dzieci czteroletnich. Ich edukacją zajmuje się mgr Agata Zgolak, a pracownikiem obsługi jest p.Hanna Skobelska.

Gr.VI "Nutki"
Uczęszczają do niej dzieci pięcio i sześcioletnie. Ich edukacją zajmują się mgr Monika Korab oraz lic.Kamila Elak, pracownikiem obsługi jest p. Iwona Kulawiak.