W roku szkolnym 2017/2018 utworzono 7 grup dzieci przedszkolnych.

GR.I "Pszczółki"
Pierwszą grupę maluszków (sala nr 1) prowadzi mgr Anna Kłosińska oraz p. dyrektor Danuta Raniszewska. Pomoc nauczycielki to p.Emilia Glapiak,a pracownikiem obsługi jest p. Agnieszka Czaińska.

GR.II "Maluszki nr 2"
Drugą grupę maluszków (sala nr 2) prowadzi: mgr Anna Marciniszyn i mgr Marlena Oleś. Pomocą nauczycielki jest p.Aleksandra Grzyb, a pracownikiem obsługi p.Ewa Grzyb.

GR.III "Krasnoludki"
Do gr.III uczęszczają dzieci pięcioletnie. Ich edukacją zajmuje się dalej mgr Katarzyna Durak oraz mgr Joanna Kondriatuk. Pracownikiem obsługi jest p.Małgorzata Gajdemska.

GR.IV "Biedronki"
Grupa IV - to dzieci czteroletnie. Ich edukacją zajmuję się: mgr Joanna Ozimina oraz mgr Marlena Oleś. Pracownikiem obsługi jest p.Anna Duda.

GR.V "Pajacyki"
Grupa V to druga grupa dzieci pięcioletnich. Ich edukacją zajmuje się dalej mgr Bożena Skobelska oraz Joanna Kondriatuk. Pracownik obsługi – p.Katarzyna Robaszewska.

GR.VI "Starszaki"
Uczęszczają do niej dzieci sześcioletnie.(sala w budynku gimnazjum) Ich edukacją zajmują się: Irmina Bordakiewicz oraz mgr Agata Zgolak. Pracownikiem obsługi jest p. Jolanta Żmich.

GR.VII "Elfy"
To druga grupa dzieci najstarszych (sala w budynku gimnazjum) Prowadzi je dalej mgr Anetta Mazur. Pracownik obsługi to p.Hanna Skobelska.